Nardymo kursai PADI

imgp1978 imgp1977 imgp19911

Mes daug dėmesio skiriame  nardymo kursui PADI Discover scuba diving . Tai pradinė apmokymo programa skirta tiems, kurie nori pabandyti - kas tai yra nardymas. Trumpas susipažinimas su nardymo įranga, keletas pratimų po vandeniu ir Jūs instruktoriaus lydimas galite grožėtis povandeniniu pasauliu. Jeigu po šio kurso nuspręsite užsirašyti į Open Water Diver kursą, šis panėrimas bus įskaitytas, tad už kursus reikės mokėti mažiau.

p1000384-copy1 p1000382


RENGIAMŲ KURSŲ SĄRAŠAS:

1.OPEN WATER DIVER (Atvirų vandenų naras) - tai pats populiariausias naro kursas. Šio kurso metu Jūs įgysite nardymo pagrindus, daug sužinosite apie nardymo įranga. Sėkmingai išlaikę egzaminą, Jūs gausite PADI (www.padi.com) “Open Water Diver” sertifikatą, kuris galioja visame pasaulyje.

2. ADVANCED OPEN WATER DIVER (patyrusio naro kursas) - tai sekanti pakopa po Open water diver kurso. Galima sakyti, kad šis kursas yra vienas iš idomiausių kursų, nes jų metu įgaunama daugiau patirties. Kurso metu supažindiname su giluminio nardymo teorija, atliekami praktiniai nėrimai, išmokome naudotis kompasu ir kitais orientavimosi po vandeniu būdais. Šio kurso metu gautos teorinės žinios bei patirtis suteikia galimybę nardyti iki 40 m. gylio.

3. EFR (Pirmosios pagalbos kursas) - šio kurso metu mokome kaip nepasimesti, teisingai suteikti pirmąją medicininę pagalbą ir apsisaugoti pačiam nuo galimų traumų ar užsikrėtimų. Kursas trunka 1 dieną. Nors šis kursas neturi nieko bendro su nardymu, tačiau kartais buname toli nuo gydymo įstaigos, todėl labai svarbu mokėti suteikti pirmają medicininę pagalbą. Įrodyta, kad 80 proc. baigusių kursus, kada nors panaudoja savo žinias.

4. RESCUE DIVER (naras-gelbėtojas) - šis kursas priverčia galvoti kaip organizuoti saugų panėrimą ne tik sau, bet ir kitiems. Jus sužinosite kaip išvengti nelaimingų atsitikimų nardymo metu, taip pat kaip greitai veikti avarinių situacijų metu, kaip adekvačiai reaguoti į naro elgesį, išmoksite spręsti problemas, padėti narams, įskaitant medicininę pagalbą.Tai yra 3 dienų kursas, kurį sudaro teorinė ir praktinė dalys.

5. DIVEMASTER.


SPECIALIZACIJOS:

1. ENRICHED AIR DIVER - nardymo kursas su oro praturtintu deguonimi.

2. DEEP DIVER - mokymai, kaip elgtis nardant didesniame gylyje.

3. DRY SUIT DIVER - nardymo kursas su sausu kostiumu.

4. WRECK DIVER - paskendusių objektų apžvalga.

5. NIGHT DIVER - nėrimas naktį. Specialūs apmokymai kaip elgtis nardant naktį.


Kursus organizuoja nardymo instruktorius Roman Agapov.


padi efr